Hurtownia artykułów BHP i odzieży roboczej

Kontakt
Bewita S.C. Adam Bury, Wiesław Kocz
telefon: 17 861 29 70
e-mail: biuro@bewita.pl
ul. Lubelska 28/7/1
35-233 Rzeszów
Formularz kontaktowy i więcej
Wysoką jakość i użyteczność produktów zapewniamy dzięki asortymentowi znanych marek: 3M, Panoply, Uvex, Greno, Portwest, Protektor, Venitex, U-power, Secura.

Mydła, pasty, żele i kremy

Różne substancje mające na celu zabezpieczenie pracownika przed zabrudzeniami, zwiększające poziom jego higieny i pozytywnie wpływające na skórę.

Kremy ochronne do rąk

W asortymencie posiadamy:

  • kremy ochronne z lanoliną,
  • kremy do rąk glicerynowo-cytrynowe,
  • kremy do rąk glicerynowo-aloesowe,
  • kremy do rak glicerynowo-witaminowe,
  • kremy do rąk glicerynowo-aloesowe z witaminami A i E,
  • kremy pielęgnacyjne do rąk i ciała z witaminą E,
  • kremy do rąk i paznokci "Kwiat Lnu",
  • kremy do rąk i paznokci "Milk Cream".

Rękawice biologiczne Secol

Rękawice biologiczne Secol

Rękawice biologiczne to hydrofilowy żel chroniący dłonie przed substancjami organicznymi nie zawierającymi wody lub alkoholu. Odcina kontakt skóry ze szkodliwą substancją, a dodatkowo ją pielęgnuje. Ma również właściwości bakteriobójcze. Nie wywołuje podrażnień ani uczuleń. Jest antyelektrostatyczny i może być używany w kontakcie z substancjami wybuchowymi i łatwopalnymi. Nie zawiera silikonu.


Secosan AC

Secosan to hydrofobowy (nie przyłączający łatwo cząsteczek wody) krem ochronny, zabezpieczający przed szkodliwym lub toksycznym działaniem wody oraz wodnych roztworów soli, zasad i kwasów o stężeniu do 5% oraz detergentów. Jest obojętny dla skóry. Nie wywołuje podrażnień ani uczuleń.


Mydła toaletowe

Mydło Palmolive Mydło Fa Lea konwalia mini Miss różane

Mydła toaletowe różnych marek. Posiadają różną jakość, zapachy i właściwości. Ich waga to 100g.


Pasty BHP Floren

Mydlano-detergentowe pasty czyszczące i z dodatkiem trącym. Pasta bardzo dobrze usuwa plamy z tłuszczu, smaru, trawy, oleju i podobnych substancji. Doskonale pierze ubrania robocze. Można używać jej do prania ręcznego jak i w pralkach wirnikowych i automatycznych. Pakowana jest w opakowania 500g.


Fart - pasta do silnie zabrudzonych rąk

Pasta czyszcząca do silnie zabrudzonych rąk. Zawiera wysokiej jakości substancje myjące, naturalne ścierniwa i związki, które skutecznie usuwają brud różnego pochodzenia, a także składniki wtórnie natłuszczające skórę. Doskonale nadaje się dla osób, których dłonie podczas pracy codziennie narażone są na stykanie się z pyłami, rdzą, smarami, olejami i innego rodzaju zabrudzeniami. Pasta posiada atest PZH oraz pozytywną ocenę Kliniki Dermatologicznej.


Fenix - żel do mycia rąk

Żel do mycia rąk z trudno usuwalnych zabrudzeń po smarach, olejach i tłuszczach. Usuwa brud bez konieczności używania wody. Dzięki dodatkowi lanoliny zabezpiecza skórę przed podrażnieniami i wysuszeniem. Szczególnie polecany dla kierowców i mechaników. Czysty oraz z dodatkiem trącym.


Sulima - żel do mycia rąk

Delikatny dla skóry żel produkowany z naturalnego ekstraktu ze skórek pomarańczy. Zawiera składniki kosmetyczne, w tym lanolinę, pielęgnując skórę dłoni.


Sulima - pasta do silnie zabrudzonych rąk

Pasta zmywająca silne zanieczyszczenia z dłoni.


Medi Soft - antybakteryjny żel do mycia rąk i ciała

Antybakteryjny żel do mycia rąk i ciała. Nie zawiera mydła. Opakowanie z dozownikiem zawiera 500ml żelu.


Merida Castor - mydło w płynie

Merida Castor

Mydło w płynie o dobrych właściwościach myjących. Zawiera pochodne lanoliny. Opakowanie zawiera 5kg środka czyszczącego.


Merida Alva - łagodnie działające mydło w płynie

Merida Alva

Zawiera substancje na bazie oleju kokosowego, kolagen i betainę. Zapobiega wysuszaniu skóry, nadaje jej elastyczność i gładkość.