Hurtownia artykułów BHP i odzieży roboczej

Kontakt
Bewita S.C. Adam Bury, Wiesław Kocz
telefon: 17 861 29 70
e-mail: biuro@bewita.pl
ul. Lubelska 28/7/1
35-233 Rzeszów
Formularz kontaktowy i więcej
Wysoką jakość i użyteczność produktów zapewniamy dzięki asortymentowi znanych marek: 3M, Panoply, Uvex, Greno, Portwest, Protektor, Venitex, U-power, Secura.

Rękawice skórzane i wzmacniane skórą

Mocne rękawice nadające się do wykonywania prac manualnych gdzie potrzebna jest ochrona przed otarciami i zabrudzeniami.

Wykonane z licowej dwoiny bydlęcej

Rękawice wzmacniane różnokolorową skórą Rękawice wzmacniane skorą licową z przeszyciem Rękawice wzmacniane skorą licową całodłoniowe

Mocne, wytrzymałe i grube rękawice przeznaczone do prac zagrażających przecięciem lub przekłuciem dłoni. Popularne w budownictwie i przemyśle ciężkim. W zależności od modelu posiadają różne cechy:

  • przeszycie dodatkowym wzmocnieniem,
  • wypodszewkowane wnętrze,
  • usztywniony mankiet.

Dodatkowe elementy wykonane są w kolorach granatowym, czarnym i kolorze skóry.

  • Materiał: licowa dwoina bydlęca
  • Producent: R.E.I.S.

Wykonane ze skóry koziej lub lamy

Rękawice skórzane wykonane w całości z wysokiej jakości skóry koziej lub skóry lamy zapewniają wysoki komfort pracy. Jasne kolory skóry. Posiadają wszytą elastyczną taśmę w naturalnych kolorach.

  • Materiał: skóra kozia lub lamy
  • Kolory: 8 - 11
  • Producent: R.E.I.S.

Rękawice wzmacniane skórą RBCS

Rękawice ochronne wykonane w całości (łącznie z mankietem i wierzchem) ze skóry bydlęcej. Całodłonicowe. Część chwytna wykonana jest z jednego kawałka skóry. Wykorzystywane w budownictwie i przemyśle ciężkim.


Rękawice wzmacniane skórą - RLCSYLUX

Rękawice ochronne w całości (łącznie z mankietem) wykonane z wysokiej jakości skóry bydlęcej. Doskonałe dla kierowców oraz kadry kierowniczej. Są dokładnie i estetycznie wykonane, więc dobrze prezentują się w pracy. Od wewnątrz rękawice są wypodszewkowane dla lepszego komfortu noszenia i używania. Część chwytna rękawic wykonana jest z jednego kawałka skóry. Marszczenie na nadgarstku sprawia, że rękawica lepiej przylega do dłoni i lepiej chroni przed dostawaniem się do wnętrza pyłów, piaski i innych zanieczyszczeń.