Hurtownia artykułów BHP i odzieży roboczej

Kontakt
Bewita S.C. Adam Bury, Wiesław Kocz
telefon: 17 861 29 70
e-mail: biuro@bewita.pl
ul. Lubelska 28/7/1
35-233 Rzeszów
Formularz kontaktowy i więcej
Wysoką jakość i użyteczność produktów zapewniamy dzięki asortymentowi znanych marek: 3M, Panoply, Uvex, Greno, Portwest, Protektor, Venitex, U-power, Secura.

Odzież zimowa, kurtki i kamizelki

Chroniąca pracownika przed zimnem i niskimi temperaturami, zapewniająca komfort pracy w takich warunkach. Do noszenia samodzielnie lub zakładania na własną odzież wierzchnią.

Zobacz też: Ocieplane kurtki i kamizelki ostrzegawcze, Obuwie ocieplane i buty zimowe, Czapki zimowe, Rękawice ocieplane i termoodporne.

Ubranie ocieplane standard

Ubranie przeznaczone do pracy w warunkach niskiej temperatury. Ubranie ocieplane jest puszystą włókniną lub pianką pikowaną na podszewce zapewniając pracownikowi komfort pracy przez utrzymanie odpowiedniej dla niego temperatury.

Zobacz też: Ubranie standard

  • Materiał: tkanina poliestrowo-bawełniana

Ubranie ocieplane typ szwedzki

Ocieplane ubranie typu szwedzkiego przeznaczone jest do pracy w niższych temperaturach. Składa się z bluzy, spodni do pasa lub spodni ogrodniczek. Ubranie ocieplone jest puszystą włókniną pikowaną na podszewce. Spodnie są nieco podwyższone, dzięki czemu osłonięte są dolne części tułowia zwiększając komfort pracy. Bluza może być zapinana na guziki bądź suwak kryty listwą zapinaną na napy lub rzepy. Sposób rozmieszczenia kieszeni, ich ilość i zapięcie według życzeń Zamawiającego.

Zobacz też: Ubranie typ szwedzki

  • Materiał: tkanina poliestrowo-bawełniana