Hurtownia artykułów BHP i odzieży roboczej

Kontakt
Bewita S.C. Adam Bury, Wiesław Kocz
telefon: 17 861 29 70
e-mail: biuro@bewita.pl
ul. Lubelska 28/7/1
35-233 Rzeszów
Formularz kontaktowy i więcej
Wysoką jakość i użyteczność produktów zapewniamy dzięki asortymentowi znanych marek: 3M, Panoply, Uvex, Greno, Portwest, Protektor, Venitex, U-power, Secura.

Odzież robocza i ochronna

Letnia i zimowa odzież robocza i ochronna, koszule, koszulki, kamizelki ocieplane i ostrzegawcze, a także odzież specjalistyczna. Ubrania chronią pracownika przed zabrudzeniami, skaleczeniami, wysoką i niską temperaturą, substancjami chemicznymi.

Ubrania robocze i ochronne
Ubrania robocze i ochronne

Komplety ubrań roboczych, chroniące pracownika przed zabrudzeniami i zniszczeniem własnej odzieży. Na ubraniach można umieścić hafty i nadruki ze znakami firmowymi.

Koszule i koszulki
Koszule i koszulki

Lekkie koszule flanelowe i bawełniane w kratkę zapinane na guziki oraz bawełniane t-shirty.

Odzież zimowa, kurtki i kamizelki
Odzież zimowa, kurtki i kamizelki

Chroniąca pracownika przed zimnem i niskimi temperaturami, zapewniająca komfort pracy w takich warunkach. Do noszenia samodzielnie lub zakładania na własną odzież wierzchnią.

Odzież ostrzegawcza
Odzież ostrzegawcza

Odblaskowe kamizelki ostrzegawcze oraz ubrania robocze wykonane w ostrzegawczych kolorach lub z elementami odblaskowymi.

Odzież wodoodporna i kombinezony

Odzież przeznaczona dla osób pracujących na stanowiskach, gdzie wymagany jest częsty kontakt z wodą i ochrona przed nią. Także kombinezony specjalistyczne i malarskie.

Odzież specjalistyczna

Ubrania przeznaczone do ochrony przed szczególnymi zagrożeniami w miejscu pracy.