Hurtownia artykułów BHP i odzieży roboczej

Kontakt
Bewita S.C. Adam Bury, Wiesław Kocz
telefon: 17 861 29 70
e-mail: biuro@bewita.pl
ul. Lubelska 28/7/1
35-233 Rzeszów
Formularz kontaktowy i więcej
Wysoką jakość i użyteczność produktów zapewniamy dzięki asortymentowi znanych marek: 3M, Panoply, Uvex, Greno, Portwest, Protektor, Venitex, U-power, Secura.

Nauszniki przeciwhałasowe i ochronne

Nauszniki na pałąku chroniące słuch pracownika przed głośnymi dźwiękami. Pasują do kasków i okularów ochronnych. Nauszniki elektroniczne umożliwiają podłączenie radia ułatwiającego kontakt z pracownikiem.

Nauszniki Optime I

Nauszniki ochronne Optime I zostały zaprojektowane tak, aby sprawdzić się w środowiskach dużego zagrożenia hałasem i tłumić bardzo niskie częstotliwości dźwięki do absolutnego minimum. Nadają się do pracy w środowiskach o wysokim poziomie hałasu, przy maszynach, na lotniskach i w rolnictwie. Nauszniki są lekkie i zapewniają uniwersalną ochronę. Łatwo dopasowują się do różnej wielkości uszu. Można je łączyć z okularami ochronnymi i kaskami.


Nauszniki Optime II

Nauszniki przeciwhałasowe OPTIME II sprawdzają się w środowiskach dużego zagrożenia hałasem. Tłumią bardzo niskie częstotliwości dźwięku. Wykorzystywane do ochrony słuchu w przemyśle, w pracy przy maszynach, na lotniskach i w rolnictwie. Poduszki uszczelniające wypełnione są kombinacją pianki i płynu, posiadają kanaliki wentylacyjne i obniżony poziom nacisku.


Nauszniki Optime III

Nauszniki przeciwhałasowe Optime III to wysoce dźwiękoszczelne nauszniki przeznaczone do zastosowań w bardzo hałaśliwym otoczeniu. Posiadają podwójną obudowę minimalizującą w niej rezonans. Tłumią dźwięki o wysokich częstotliwościach, umożliwiając jednocześnie zrozumienie mowy. Pierścienie wypełnione miękką gąbką nie uciskają nadmiernie i umożliwiają dokładne dopasowanie do wymagań pracownika.


Nauszniki Uniphone Chaplin

Przeznaczone do ochrony słuchu przed hałasem. Wykonane w całości z materiałów nie powodujących uczuleń.

  • Producent: Polstar

Nauszniki SPA 2

Nauszniki przeciwhałasowe z czaszami ABS oraz pianką syntetyczną. Posiadają poduszeczki o niskim stopniu nacisku i regulowany pałąk.

  • Producent: Venitex

Nauszniki IMOLA 2

Nauszniki przeciwhałasowe z czaszami ABS oraz pianką syntetyczną. Posiadają giętki, wyściełany pałąk z możliwością regulacji (wielopozycyjne) i taśmę podtrzymująca z możliwością noszenia w miejscu pałąka lub za karkiem.

  • Producent: Venitex

Nauszniki LEIGHTNING Bilsom

Ochronne nauszniki przeciwhałasowe wykonane w technologii Air Flow Control™. Stalowa sprężyna dociskowa nie ulega deformacji podczas użytkowania. Higieniczne, miękkie i dłuższe wyłożenie pałąka zapewniające uczucie komfortu. Zatrzaskowy system mocowania poduszek zapewniający ich szybką i łatwą wymianę. Teleskopowa regulacja wysokości pozostaje zablokowana podczas użytkowania.