Hurtownia artykułów BHP i odzieży roboczej

Kontakt
Bewita S.C. Adam Bury, Wiesław Kocz
telefon: 17 861 29 70
e-mail: biuro@bewita.pl
ul. Lubelska 28/7/1
35-233 Rzeszów
Formularz kontaktowy i więcej
Wysoką jakość i użyteczność produktów zapewniamy dzięki asortymentowi znanych marek: 3M, Panoply, Uvex, Greno, Portwest, Protektor, Venitex, U-power, Secura.

Bewita - o nas

Zdjęcie siedziby firmy Bewita

Jesteśmy firmą działającą od ośmiu lat na rynku odzieży roboczej i artykułów BHP. Od 2003 roku zajmujemy się kompleksowym zaopatrzeniem przedsiębiorstw w niezbędne im ubrania robocze i ochronne, urządzenia zabezpieczające i środki do utrzymania higieny pracowników i pomieszczeń produkcyjnych.

Adam Bury i Wiesław Kocz, założyciele firmy, posiadają wieloletnie doświadczenie w obsłudze klienta z zakresu zaopatrzenia w środki BHP, dlatego Bewita posiada doskonałą wiedzę na temat potrzeb i wymagań Klientów. Możemy dzięki temu zapewnić profesjonalną obsługę oraz fachowe doradztwo w zakresie doboru odpowiednich artykułów BHP.

Wartości, którymi się kierujemy

Profesjonalne podejście do Klientów i Partnerów

Nasi Klienci i Partnerzy pozwalają nam istnieć i rozwijać się na rynku artykułów BHP i odzieży roboczej. Wierzymy, że profesjonalne podejście do nich przyniesie nam wszystkim korzyści i staniemy się dla siebie wzajemnie ważnymi partnerami w naszych działalnościach.

Wyłącznie asortyment o sprawdzonej jakości

Wiemy, że nasze artykuły pomagają chronić życie i zdrowie ludzi, dlatego nie możemy pozwolić, aby były one słabej jakości i nie spełniały swojej podstawowej funkcji. Współpracujemy jedynie ze sprawdzonymi markami, a produkty przez nas oferowane posiadają odpowiednie atesty potwierdzające ich jakość.

Dlaczego jesteśmy w tym dobrzy?

  • Mamy konkurencyjne ceny.
  • Oferujemy szeroki asortyment artykułów BHP.
  • Asortyment w naszej ofercie posiada odpowiednie atesty i spełniają wymagane normy jakości.
  • Nasi pracownicy służą profesjonalną poradą w zakresie doboru odpowiednich artykułów BHP.
  • Dobrze znamy swoją branżę i klientów.

Nasza firma

Forma prawna: Spółka Cywilna
Wspólnicy: Adam Bury, Wiesław Kocz
Pełna nazwa: Bewita S.C. Adam Bury, Wiesław Kocz
Siedziba: ul. Lubelska 28/7/1, 35-233 Rzeszów