Hurtownia artykułów BHP i odzieży roboczej

Kontakt
Bewita S.C. Adam Bury, Wiesław Kocz
telefon: 17 861 29 70
e-mail: biuro@bewita.pl
ul. Lubelska 28/7/1
35-233 Rzeszów
Formularz kontaktowy i więcej
Wysoką jakość i użyteczność produktów zapewniamy dzięki asortymentowi znanych marek: 3M, Panoply, Uvex, Greno, Portwest, Protektor, Venitex, U-power, Secura.

Zamów potrzebny ci asortyment

Telefonicznie

Telefon: 17 859 49 13

Kontaktując się z nami bezpośrednio, możesz złożyć nie tylko zamówienie, ale zapytać o ważne dla Ciebie sprawy związane z jakością asortymentu, odpowiednim doborem środków ochrony, warunkami płatności i dostawy. Dzwoniąc do nas uzyskasz profesjonalne wsparcie związane z wyborem najlepszych dla Ciebie artykułów BHP, odzieży roboczej i środków ochrony.


Przez e-mail

Drogą elektroniczną możesz wysłać do nas zamówienie w treści wiadomości lub w załączonym pliku (MS Word, OpenOffice, PDF i inne), zależnie od Twojej wygody lub wymagań formalnych Twojej firmy. E-mail jest też najlepszym sposobem wysłania zapytania o ofertę cenową. Napisz, czego potrzebujesz, a my prześlemy Ci interesujące Cię informacje.

Dla wygody możesz skorzystać z formularza kontaktowego umieszczonego na naszej stronie. Pozwoli Ci szybko przesłać do nas wiadomość. Odpowiedź otrzymasz na adres podany podczas wysyłania wiadomości.


W sklepie internetowym

Sklep internetowy to rozwiązanie dla osób ceniących sobie nowoczesne sposoby dokonywania zakupów. Najlepiej nadaje się dla klientów indywidualnych i przedsiębiorstw, potrzebujących szybko uzupełnić niewielką partię środków lub odzieży BHP.


Faksem

Fax: 17 859 49 13

Listę potrzebnego Ci asortymentu możesz wysłać do nas faksem. Tą samą drogą możesz otrzymać od nas oferty cenowe lub inne materiały informacyjne. Faksem możesz nam przesłać lub otrzymać od nas również inne dokumenty, na przykład faktury VAT.


W naszej siedzibie

Adres:
ul. Lubelska 28/7/1
35-233 Rzeszów

Jeżeli chcesz osobiście obejrzeć asortyment środków BHP lub przymierzyć odzież roboczą i ocenić ich jakość, albo też cenisz sobie bezpośredni kontakt ze sprzedawcą, zapraszamy do naszej siedziby w Rzeszowie od poniedziałku do piątku w godzinach 7:30 - 15:30.

Zobacz też interaktywną mapę dojazdu do naszego sklepu.

Na miejscu możesz od razu kupić asortyment, który mamy na stanie, albo złożyć zamówienie na interesujące Cię artykuły.