Hurtownia artykułów BHP i odzieży roboczej

Kontakt
Bewita S.C. Adam Bury, Wiesław Kocz
telefon: 17 861 29 70
e-mail: biuro@bewita.pl
ul. Lubelska 28/7/1
35-233 Rzeszów
Formularz kontaktowy i więcej
Wysoką jakość i użyteczność produktów zapewniamy dzięki asortymentowi znanych marek: 3M, Panoply, Uvex, Greno, Portwest, Protektor, Venitex, U-power, Secura.

Aktualności

15.10.2010 | Nowe obniżki już niedługo!

Letnia promocja zakończona. Zapraszamy już niedługo do zapoznania się z nowymi obniżkami na sezon jesienno-zimowy!

22.06.2010 | Letnia Promocja Rozpoczęta!

Obniżyliśmy ceny wielu artykułów. Wśród nich między innymi:

Zobacz więcej pod adresem www.bewita.pl/Promocja!

29.10.2009 | Bewita w internecie już od roku!

Dokładnie 365 dni temu strona Bewita.pl została umieszczona na serwerze i oddana do Państwa użytku. W tym czasie udało nam się ją kilkukrotnie zmodyfikować, aby jak najbardziej uprościć i przyspieszyć korzystanie z niej, a także wielokrotnie wzbogacić o nowy asortyment. W tym roku również uruchomiliśmy sklep internetowy, tworząc tym samym dodatkowy kanał dystrybucji naszego asortymentu z myślą o poszerzeniu dla Państwa doboru dogodnego dla siebie sposobu dokonywania zamówień.

Cieszymy się, że już od roku możemy ułatwiać Państwu zapoznanie się z naszym asortymentem i dokonanie trafnych decyzji przy doborze odpowiednich artykułów bhp i odzieży roboczej. Mamy nadzieję, że kolejny rok istnienia strony przyniesie Państwu jeszcze więcej korzyści, a wciąż poszerzany asortyment będzie dawał Państwu coraz większe możliwości przy doborze korzystnych dla Państwa środków. Sklep internetowy - składanie zamówień przez internet i promocja na ubrania robocze!

22.09.2009 | Sklep internetowy - składanie zamówień przez internet

Z dniem dzisiejszym udostępniamy Państwu nowy i wygodny sposób składania zamówień - Sklep internetowy. Daje on możliwość szybkiego zapoznania się z aktualną ofertą odzieży roboczej i innych artykułów bhp. Został zaprojektowany z myślą o jak najbardziej intuicyjnej obsłudze, aby techniczne kwestie jego użytkowania w żaden sposób nie przysłaniały celu w jakim używa się tej platformy.

Dostęp do Sklepu możliwy jest poprzez nową zakładkę, znajdującą się w górnej części strony, lub bezpośrednio wpisując łatwy do zapamiętania adres sklep.bewita.pl.

02.07.2009 | Nowe ubrania robocze

Asortyment został wzbogacony o nowe ubrania robocze firmy Polstar. Nowe ubrania pochodzą z kolekcji Brixton, Krajan i Bratan. Zapraszamy do zapoznania się z nowościami!

29.06.2009 | Jak do nas trafić?

Zobacz interaktywną mapę dojazdu.

16.03.2009 | Bewita rozpoczyna współpracę z Greno

Greno jest producentem, importerem i dostawcą wysokiej jakości ręczników. Rozpoczęta współpraca ma na celu zapewnić Państwu zwiększony wybór asortymentu, wzbogacony o kategorię Ręczników Greno. Zachęcamy do zapoznania się z tą kategorią. Na pewno znajdą tam Państwo ręczniki trafiające w najbardziej wyszukany gust.

21.01.2009 | Bewita zmienia siedzibę

Rozrost przedsiębiorstwa, spowodowany obdarzaniem nas przez Państwa coraz większym zaufaniem, uwidaczniającym się w zlecaniu nam coraz większej ilości zadań spowodował, że Bewita zmienia swoją siedzibę, aby sprostać Państwa rosnącym wymaganiom. Nowe biuro, do którego serdecznie Państwa zapraszamy na szklankę pysznej herbaty, mieści się w Rzeszowie przy ulicy Pułkownika Kazimierza Iranka-Osmeckiego 8a (boczna Alei Wyzwolenia, przy zajezdni PKS). Pozostałe dane firmy, tak jak jakość naszych usług, pozostają niezmienione.

27.11.2008 | Nowe oblicze Bewity!

Firma przeszła długą drogę. Od swojego powstania staraliśmy się świadczyć Państwu usługi najwyższej jakości. Dzięki Państwa zaufaniu możemy się dynamicznie rozwijać i coraz lepiej wsłuchiwać się w potrzeby naszych Klientów. Ewolucja ta doprowadziła nas do zmiany formy prawnej prowadzonej działalności. Pod znanym Państwu szyldem kryć się teraz będzie Bewita S.C. Adam Bury, Wiesław Kocz. Pociąga to za sobą zmianę adresu siedziby, numeru telefonu i faksu oraz zmianę dotychczasowych numerów NIP i REGON. Wszystkie informacje znajdują się w dziale Kontakt. Mamy nadzieję, że Państwa zadowolenie z dalszej współpracy będzie tak samo wysokie, jak nasze mogąc oferować Państwu niezmiennie dobry asortyment i wysokiej jakości usługi.

29.10.2008 | Strona rozpoczyna działalność!

Strona internetowa www.bewita.pl rozpoczyna działalność. Powstała ona, aby ułatwić Państwu zapoznanie się z ofertą firmy Bewita. W tym celu zapraszamy do działu Asortyment, gdzie znajdują się szczegółowe opisy towarów. Zachęcamy do zapoznania się z serwisem, a także wysyłania uwag na adres biuro@bewita.pl.